مانا اندیشه - mana

زمینه فعالیت

سرویس های ابری

سال تاسیس

1398

وبسایت

وضعیت

EXIT

مانا اندیشه

ایجاد تحول دیجیتال برای ارائه سرویس‌های ابری

معرفی مانا اندیشه

هسته اولیه شرکت دانش‌بنیان «مانا اندیشه» از سال 1398 در صنعت فناوری اطلاعات شکل گرفت. این شرکت ماموریت اصلی خود را بر حل مسائل ناممکن و سخت با تفکری متفاوت در عرصه آی‌تی متمرکز کرده و اینک در جهت ارائه سرویس‌های نوین گام برمی‌دارد. هدف این شرکت نیز تسهیل و ایجاد تحول دیجیتال برای ارائه سرویس‌های ابری مطابق با استانداردهای جهانی به‌صورت مستمر، با سرعت بالا و هزینه مناسب است. استارتاپ مانا اندیشه موفق به جذب سرمایه از گرین تک شده است و پس از طی کردن مراحل توسعه گرین تک از این استارتاپ EXIT کرده است.

خدمات «مانا»:

  • مانابوم: به‌عنوان یک سایت‌ساز، سرزمینی است که به منظور ایجاد راحتی و آسایش برای کاربران طراحی شده است. بوم بستری است که کاربران در آن می‌تواند به آسانی و با سرعت و در عین برخورداری از آزادی در طراحی، سایت یا فروشگاه اینترنتی خود را راه‌اندازی کنند.
  • مانامنت: یک محصول دانش‌بنیان است که از جامع‌ترین و چابک‌ترین سرویس‌های اینترنتی با هدف مدیریت پروژه و افزایش بهره‌وری نیروی انسانی و با بهره‌گیری از فناوری ابری پیشرفته (Cloud Tech) استفاده می‌کند.
  • وانفولد پلاس: پلتفرمی ابری برای ارائه سرویس‌های Server Side است. این سرویس امکان استفاده از قابلیت‌های موجود در پلتفرم برای صرفه‌جویی در زمان و هزینه توسعه محصول را برای توسعه‌دهندگان فراهم می‌کند.
  • سیستم اتوبوسرانی: سیستم جمع‌آوری کرایه به‌صورت خودکار با نام AFC، و به مجموعه ای از پروتکل‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری گفته می‌شود که کاربرد اصلی آن در جهت هوشمندسازی سیستم‌های حمل‌ونقل شهری است.