درباره گرین تک

سرزمین نوآوری گرین وب

داستان گرین تک

شتابدهنده گرین تک در اواسط دهه نود همزمان با رشد اکوسیستم استارتاپی در کشور با همکاری گروهی از نخبگان کارآفرینی، استارتاپی و متخصصین فناوری اطلاعات و به پشتوانه‌ای ۲۹ ساله، از بطن هلدینگ دانش بنیان گرین وب در شهر مشهد آغاز به کار کرد. با توجه به سرمایه تخصصی و دانشی شتابدهنده گرین تک فعالیت خود را با شتابدهی روی استارتاپهای حوزه هوش مصنوعی، ‌رایانش ابری،‌ اینترنت اشیا،‌ بازی، ‌امنیت و بلاکچین آغاز کرده تا قدمی موثر در جهت توسعه قطب‌های انقلاب صنعتی چهارم در سطح ملی برداشته باشد.
در سال 1400 شتابدهنده گرین تک در جهت توسعه و کمک هر چه بیشتر برای سرعت بخشیدن حرکت هلدینگ گرین وب بر روی لبه تکنولوژی و ارائه خدمات متنوع تر به اکوسیستم استارتاپی ایران به مرکز نوآوری ارتقا یافت که نه تنها اولین کمپ شتابدهی ایران را ارائه می کند بلکه شامل یک تیم تخصصی شتابدهی سازمانی، گرین کالج و مرکز صادارت خدمات IT می شود.
ما در گرین تک با نگاهی ملی و با راه اندازی چندین شعبه در مشهد و تهران، در کنار ایجاد شبکه قوی منتورینگ و شتابدهی استارتاپها، با فراهم آوردن زیرساختهای اساسی مورد نیاز آنها در زمینه های IOT، Cloud و GPU و بسترسازی صادراتی این تیم ها، زمینه رشد سریع آنها را در سطح جهان بوجود آوردیم.
 گرین تک با داشتن چند دفتر در مشهد و یک دفتر تهران یکی از بزرگترین مراکز نوآوری سازمانی ایران است که به واسطه دفاتر خود در پی ایجاد دسترسی هر چه بهتر کارآفرینان و اکوسیستم استارتاپی به خدمات این مرکز نوآوری است. 

تماس با ما