درباره شتاب دهنده گرین تک

شتابدهنده گرین تک در اواسط دهه نود همزمان با رشد اکوسیستم استارتاپی در کشور با همکاری گروهی از نخبگان کارآفرینی، استارتاپی و متخصصین فناوری اطلاعات و به پشتوانه‌ای ۲۹ ساله، از بطن هلدینگ دانش بنیان گرین وب در شهر مشهد آغاز به کار کرد.

با توجه به سرمایه تخصصی و دانشی شتابدهنده گرین تک فعالیت خود را با سرمایه گذاری بر روی استارتاپهای حوزه هوش مصنوعی، ‌رایانش ابری،‌ اینترنت اشیا،‌ بازی، ‌امنیت و بلاکچین آغاز کرده تا قدمی موثر در جهت توسعه قطب‌های انقلاب صنعتی چهارم در سطح ملی برداشته باشد.
ما در شتابدهنده گرین تک با نگاهی ملی و با راه اندازی چندین شعبه در مشهد و تهران، در کنار ایجاد شبکه قوی منتورینگ و سرمایه گذاری برای استارتاپها، با فراهم آوردن زیرساختهای اساسی مورد نیاز آنها در زمینه های IOT، Cloud و GPU و بسترسازی صادراتی این تیم ها، زمینه رشد سریع آنها را در سطح جهان بوجود آوردیم.
شتابدهنده گرین تک با داشتن دو شعبه در مشهد و یک شعبه تهران یکی از بزرگترین شتابدهنده های ایران است که به واسطه دفاتر خود در پی ایجاد دسترسی هر چه بهتر کارآفرینان و اکوسیستم استارتاپی به خدمات این شتابدهنده است. از بهار سال ۱۴۰۰ چهارمین شعبه شتابدهنده گرین تک در کارخانه نوآوری مشهد، کار خود را باهدف رسیدن به دستاوردهای بزرگ در راستای حل مسائل کلان شهری از طریق ایجاد زیرساختهای مناسب و توسعه هوشمندسازی شهری شروع کرده است.

تصاویر گرین تک

تیم گرین تک

حسن هاشمی

رئیس هیئت مدیره

مهدی محمدی

عضو هیئت مدیره

مهسا سیادت

مدیر اجرایی

امیرحسین آقایی

کارشناس ارشد برنامه و رویدادها

رضا تیموری

کارشناس ارشد مارکتینگ و ارتباطات

محدثه جعفری

کارشناس ارشد سرمایه‌گذاری

سجاد محمدی

کارشناس ارشد مالی

مهدی قاسمی

کارشناس مارکتینگ

زهرا میرزایی

کارشناس برنامه و رویدادها

سمانه خیری

کارشناس اداری

فرم تماس با ما

اسکرول به بالا