برگزاری Cloud Challenge برای کسب بورسیه دوره Cloud

مرکز آموزش شتابدهنده گرین تک (گرین کالج) با همکاری «ستاد توسعه فناوری های حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمند سازی معاونت علمی ریاست جمهوری»، اقدام به برگزاری بوت کمپ تخصصی Cloud Master نموده است و به ۲۰ نفر از علاقه مندان این حوزه و با روحیه یادگیری بالا، بورسیه شرکت در بوت کمپ به همراه گواهینامه معتبر پایان دوره و گواهی حضور با تایید گرین تک و اداره کار اعطا می کند.

متقاضیان پس از ثبت نام در روزی به نام «چالش کلود» با یکدیگر به رقابت می پردازند و از افرادی که بیشترین امتیاز را به دست آورده اند، برای حضور در بوت کمپ دعوت به عمل خواهد آمد. اولویت با افراد فاقد شغل و بیمه می باشد.

در این بوت‌کمپ که مدت آن ۸۰ ساعت است، ۱۲ مدرس برتر کلود کشور به شیوه نظری و عملی به آموزش مباحث تخصصی این حوزه خواهند پرداخت.

 

توضیحات Cloud Challenge :

اگر به کار با سیستم عامل و راه اندازی سرویس ها در لینوکس، پیکربندی سرویس ها، راه اندازی شبکه در لینوکس، کاربا روتر و سوئیچ، Bash Script، امن سازی لینوکس و مجازی سازی و کار با Storage تا حدی تسلط دارید و با مفاهیم پیکربندی سرویس ها و راه اندازی شبکه در لینوکس آشنا هستید و علاقه‌مند به کار در این حوزه هستید در چالش کلود شرکت کنید.

 

اگر مشتاق پیشرفت در مسیر حرفه ای Cloud هستید شما را در این راه همراهی می کنیم.

 

ملزومات روز چالش

– لپ تاپ

نکته: چالش Open Book و دسترسی به اینترنت آزاد است.

 

توضیحات بوت کمپ:

این دوره یکی از بزرگترین دوره های تخصصی کلود در کشور است و جمعی از برترین متخصصان دانش خود را با علاقه مندانی که در چالش برنده شوند به اشتراک میگذارند.

بوت کمپ کلود برای اولین بار در ایران برگزار میگردد.

کلاسها هر هفته، روزهای پنج شنبه ساعت ۱۵ الی ۲۰ و جمعه ها ساعت ۹ الی ۱۴ برگزار خواهد شد.

جهت ثبت نام کلیک نمایید

جهت اطلاع از آخرین اطلاعات چالش و بوت کمپ  از طریق لینک زیر عضو گروه تلگرامی کلود گرین کالج شوید:

گروه تلگرامی چالش کلود