کمپ جذب سرمایه گرین تک

اولیــن کمپ جذب سرمایه ایـــران

برنامه شتابدهی گرین تک

اولیــن برنــامه شتـــابدهی مــدون ایـــران

معرفی کمپ جذب سرمایه گرین تک

اگرچه امروزه اشتیاق داشتن کسب وکار استارتاپی بیش از پیش مورد توجه است؛ اما همچنان با وجود شتابدهنده‌ ها و مراکز رشد بسیار، خلأ برنامه‌ای مدون، جامع و گام به گام در شروع مسیر این نوع کسب و کار ها حس می‌شود؛ در این راستا، گرین تک بر آن است که برنامه‌ای با هدف دستیابی استارتاپ ها به بهترین موقعیت، با آموزش و بهره گیری از تجارب بهترین های اکوسیستم استارتاپی ایران و جهان، به مدت 16 هفته برگزار نماید. استارتاپ هایی که از کمپ جذب سرمایه گرین تک خارج می شوند به عنوان استارتاپ های سرمایه پذیر آمادگی مناسبی برای جذب سرمایه دارند که این یکی از اصلی ترین مزیت های این برنامه نسبت به برنامه های شتابدهی دیگر شتابدهنده های کشور است.
کمپ جذب سرمایه گرین‌ تک برگرفته از برنامه مدون HARVARD INNOVATION LAB است که با تجربه کارآفرینان داخلی در بستر کسب و کار ایران بومی سازی شده و شامل سه مرحله شروع، ساخت و رشد می شود:

شروع

هفته اول تا چهارم

نقشه راه استارتاپ

ارزش پیشنهادی استارتاپ

تبدیل محصول به کسب‌و‌کار

چشم‌انداز، ماموریت و فرهنگ‌سازمانی

ساخت

هفته پنجم تا هشتم

استراحت

جذب نیروی انسانی
استارتاپ

مدل کسب‌و‌کار تحول‌آفرین

استراتژی ورود به بازار استارتاپ

رشد

هفته نهم تا شانزدهم

استراحت

ارائه به سرمایه‌گذار

استراتژی‌های تامین سرمایه

آمادگی برای تبدیل شدن به کارآفرین

بهره‌مندی کامل از منتور

ساختن استارتاپ برای رضایت مشتریان

مدیریت مالی استارتاپ

مدیریت حقوقی استارتاپ

ویژگی های منحصر به فرد کمپ جذب سرمایه گرین تک

منابع آموزشی متفاوت و کاربردی:

شامل ویدئو های آموزشی، اسلایدها، محتواهای متنی و مطالعه های موردی بومی سازی شده از بهترین و بروزترین منابع آموزشی دنیا جهت تجربه‌ای متفاوت از آموزش در حوزه کسب و کار

سرپرست ها:

برای اینکه مفاهیم با دقت بیشتری منتقل و اجرا گردد، سرپرست هایی برای هر ۳ تیم استارتاپی انتخاب می گردد، این سرپرست ها با منابعی که در اختیار دارند، می توانند به خوبی نقش مربی را در کنار تیم های استارتاپی ایفا کنند.

منتور ها:

با توجه به موضوع هر هفته، منتورهایی برای راهنمایی تیم ها و پاسخگویی به سؤالات ایشان انتخاب می شوند.

افراد با تجربه:

بنیان گذاران استارتاپ و یا افرادی که دارای اطلاعات مفید و ارزشمندی در زمینه های مطرح شده، هستند و می توانند این اطلاعات و مفاهیم را با بیان داستان استارتاپ خود به دیگران منتقل کنند.

فرصت ارائه به منتخبی از VC های ایران:

بعد از گذراندن این کمپ جذب سرمایه تیم های استارتاپی منتخب که به مرحله سرمایه پذیری رسیده اند طی روز Demo Day فرصت بی نظیر ارائه کسب و کار خود را به منتخبی از VCهای کشور دارند.

مسیر راه برنامه شتابدهی گرین تک

ثبت نام در
فراخوان کمپ

انتخاب ده تیم برتر
از بین متقاضیان

کمپ جذب سرمایه 16 هفته‌ای

انتخاب و اعلام پنج تیم برتر

ارائه تیم های برتر در Demo Day

سوالات متداول

این کمپ به صورت کلی برای استارتاپ‌های پیش بذری و بذری برنامه‌ریزی شده است اما محتوای این کمپ جذب سرمایه می تواند برای هر کسی که استارتاپ دارد مناسب باشد.

محتوای این کمپ جذب سرمایه به صورت آنلاین در دسترس تیم ها قرار می گیرد و کلیه فعالیت های دیگر دوره به طوری برنامه ریزی شده است که چه به صورت مجازی و چه به صورت فیزیکی قابل ارائه باشد تا فعالان استارتاپی از تمام ایران امکان شرکت در این برنامه استارتاپی را داشته باشند.