برنامه شتابدهی گرین تک

اولیــن برنــامه شتـــابدهی مــدون ایـــران

برنامه شتابدهی گرین تک

اولیــن برنــامه شتـــابدهی مــدون ایـــران

معرفی برنامه شتابدهی گرین تک

اگرچه امروزه اشتیاق داشتن کسب وکار استارتاپی بیش از پیش مورد توجه است؛ اما همچنان با وجود شتابدهنده‌ ها و مراکز رشد بسیار، خلأ برنامه‌ای مدون، جامع و گام به گام در شروع مسیر این نوع کسب و کار ها حس می‌شود؛ در این راستا، گرین تک بر آن است که برنامه‌ای با هدف دستیابی استارتاپ ها به بهترین موقعیت، با آموزش و بهره گیری از تجارب بهترین های اکوسیستم استارتاپی ایران و جهان، به مدت 14 هفته برگزار نماید. استارتاپ هایی که از برنامه شتابدهی گرین تک خارج می شوند به عنوان استارتاپ های سرمایه پذیر آمادگی مناسبی برای جذب سرمایه دارند که این یکی از اصلی ترین مزیت های این برنامه نسبت به برنامه های شتابدهی دیگر شتابدهنده های کشور است.
برنامه شتابدهی گرین‌ تک برگرفته از برنامه مدون HARVARD INOVATION LAB است که باتجربه کارآفرینان داخلی در بستر کسب و کار ایران بومی سازی شده و شامل سه مرحله شروع، ساخت و رشد می شود:

شروع

هفته اول تا چهارم

نقشه راه
استارتاپ

ارزش پیشنهادی
استارتاپ

تبدیل محصول به کسب و کار

چشم انداز، ماموریت و فرهنگ سازمانی

ساخت

هفته پنجم تا هشتم

جذب نیروی انسانی
استارتاپ

مدل کسب و کار تحول آفرین

استراتژی ورود به بازار
استارتاپ

ارائه به
سرمایه گذار

رشد

هفته نهم تا چهاردهم

استراتژی های تامین سرمایه

آمادگی برای تبدیل شدن به کار آفرین

بهرمندی کامل از منتور

ساختن استارتاپ برای رضایت مشتریان

مدیریت مالی استارتاپ

مدیریت حقوقی استارتاپ

ویژگی های منحصر به فرد برنامه شتابدهی گرین تک

منابع آموزشی متفاوت و کاربردی:

شامل ویدئو های آموزشی، اسلایدها، محتواهای متنی و مطالعه های موردی بومی سازی شده از بهترین و بروزترین منابع آموزشی دنیا جهت تجربه‌ای متفاوت از آموزش در حوزه کسب و کار

سرپرست ها:

برای اینکه مفاهیم با دقت بیشتری منتقل و اجرا گردد، سرپرست هایی برای هر ۳ تیم استارتاپی انتخاب می گردد، این سرپرست ها با منابعی که در اختیار دارند، می توانند به خوبی نقش مربی را در کنار تیم های استارتاپی ایفا کنند.

منتور ها:

با توجه به موضوع هر هفته، منتورهایی برای راهنمایی تیم ها و پاسخگویی به سؤالات ایشان انتخاب می شوند.

افراد با تجربه:

بنیان گذاران استارتاپ و یا افرادی که دارای اطلاعات مفید و ارزشمندی در زمینه های مطرح شده، هستند و می توانند این اطلاعات و مفاهیم را با بیان داستان استارتاپ خود به دیگران منتقل کنند.

فرصت ارائه به منتخبی از VC های ایران:

بعد از گذراندن این برنامه شتابدهی تیم های استارتاپی منتخب که به مرحله سرمایه پذیری رسیده ان طی روز Demo Day فرصت بی نظیر ارائه کسب و کار خود را به منتخبی از VCهای کشور دارند.

مسیر راه برنامه شتابدهی گرین تک

ثبت نام در
فراخوان شتابدهی

انتخاب ده تیم برتر
از بین متقاضیان

برنامه شتابدهی چهارده هفته‌ای

انتخاب و اعلام پنج تیم برتر

ارائه تیم های برتر در Demo Day

سوالات متداول

این برنامه به صورت کلی برای استارتاپ‌های پیش بذری و بذری برنامه‌ریزی شده است اما محتوای این برنامه شتابدهی می تواند برای هر کسی که استارتاپ دارد مناسب باشد.

محتوای این برنامه شتابدهی به صورت آنلاین در دسترس تیم ها قرار می گیرد و کلیه فعالیت های دیگر دوره به طوری برنامه ریزی شده است که چه به صورت مجازی و چه به صورت فیزیکی قابل ارائه باشد تا فعالان استارتاپی از تمام ایران امکان شرکت در این برنامه استارتاپی را داشته باشند.